Puthje, përqafime mes Gentës dhe të dashurit turk në diskotekë

Genta Ismajli është duke shijuar romancën e saj të dashurisë me të dashurin turk. Këngëtarja…

Lexo më shumë
Troftë me arra

Një vakt i shëndetshëm për të gjithë familjen. Qepën grijeni imët dhe skuqeni me vaj…

Lexo më shumë
Kështu mund të pastroni mëlçinë me lëngun e panxharit

Mëlçia luan një rol shumë të rëndësishëm në pastrimin e organizmit nga toksinat. Megjithatë, funksioni…

Lexo më shumë